logo-mini

Kancelaria Adwokacka

Wójcik Kuźmicz i Partnerzy Spółka Partnerska Adwokatów z siedzibą w Opolu powstała w 2006 roku w wyniku połączenia indywidualnych kancelarii adwokatów, spośród których najbardziej doświadczony mógł się wykazać przeszło 30 letnim doświadczeniem prawniczym.

Nasza praca jest naszą pasją: łączymy wieloletnie doświadczenie z dynamizmem, energią i zaangażowaniem. Zapewniamy Klientom profesjonalną pomoc i pewność w stosowaniu prawa. Wychodzimy z założenia, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania i dlatego wiele uwagi poświęcamy rozpoznaniu potrzeb Klientów. Poszukujemy, proponujemy, wypracowujemy i wprowadzamy w życie rozwiązania, które doprowadzą do skutecznej i bezpiecznej realizacji celów zakładanych przez naszych Klientów.

Doświadczenie

Profesjonalizm

Kompleksowość

Zaangażowanie

Nasz liczny Zespół i wieloletnia praktyka to atuty, które gwarantują interdyscyplinarne i komplementarne podejście do prowadzonego na rzecz Klientów wsparcia prawnego. Współpracujemy również z wysokiej klasy specjalistami z różnych dziedzin wiedzy, w tym w szczególności z zakresu finansów, rachunkowości i księgowości, budownictwa i szacowania nieruchomości, rzeczoznawstwa samochodowego i rekonstrukcji wypadków drogowych, medycyny, obsługi notarialnej oraz kryminalistyki.

Dokładamy najwyższej staranności zawodowej, aby świadczyć wsparcie prawne najwyższej jakości osobom fizycznym, firmom jednoosobowym, rodzinnym; małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom oraz organizacjom. Świadczymy pomoc zarówno na rzecz podmiotów polskich, jak i zagranicznych.